qfr_lara

QFR: Legendy nové i staré

Ve druhém díle naší rubriky Quest Fanart Roundup se konečně dostáváme i k něčemu jinému, než je Bioshock (ne že by na záplavách fanartu k něčemu takovému bylo něco špatně).

Tentokrát nás čeká hned několik ikonických postav, které si většinou už stihly vydobýt ten či onen kultovní status.

Některé obrázky či komentáře můžou obsahovat spoilery.

WieldstheKey
Will the Circle Be Unbroken | Autor: WieldstheKey

Jeden z pozůstatků (bio)šokové vlny, která se přehnala přes uměleckou komunitu v minulých týdnech je zároveň jedním z nejzajímavějších kousků, co se na téma výletu do Columbie objevily.

badillafloyd
Metal Gear Solid 5 / Big Boss | Autor: badillafloyd

MGS 4 měla být epilogem za příběhem tohohle pána a jeho klonů. Phantom Pain má ale jiný názor, ať už se vám to líbí nebo ne. Nový prequelový Metal Gear ale rozhodně způsobí, že artů s Naked Snakem bude přibývat. A pokud by všechny vypadaly alespoň takhle, jsme ochotni Kojimovi odpustit, že nás tahal za nos.

Emortal1982
Mushroom Rampage | Autor: Emortal1982

Když se to vezme z pohledu všech pošlapaných hub a nakopaných želviček, jsou Mario a Luigi těžko zrovna kladní hrdinové. Kdyby hry doopravdy naváděly mládež tak výrazně, jak se nám snaží někteří namluvit, celá jedna generace by strávila mládí běháním po lese za systematického ničení všech přilehlých muchomůrek.

yarleoj
Amidst All Perils | Autor: yarleoj

Nová Lara sice příliš nenadchla, ale i díky kreslířské soutěži vygenerovala alespoň slušné množství dobrého fanartu. Z celé záplavy jsme vybrali kus, který alespoň trochu vyčnívá z nepsaného pravidla „Lara se někam plíží“/“Lara někam padá a střílí“/“Laru žerou vlci“. Navíc poměrně hezky ilustruje, jaký guláš pro hráče nový Tomb Raider namíchal.

captainberunov
Death ‚n Despair | Autor: CaptainBerunov

Francouzská kreslířka Berunov má určitou slabost pro cokoli, čemu je vidět lebka, případně to hoří (ideálně obojí). Apokalyptický jezdec Smrt z druhých Darksiders sice splňuje pouze jednu kategorii, ale i tak si tím vysloužil povedený obrázek.

SarahJaneArt
Rengar | Autor: SarahJaneArt

Velké kočky táhnou, to zjistil už ArenaNet, když přidal Charry jako hratelnou rasu. League of Legends má svou vlastní big badass cat ve formě pridestalkera Rengara. A divili byste se, kolik lidí by chtělo něco takového domů…

tervola
AC 1191 | Autor: Tervola

Působivá barevná paleta a ještě působivější pohled na pevnost Masyaf. Orel a Altaïr jsou součástí balení. Kdo by odolal? A pokud byste byli zvědaví, Tervola zpracovala i benátsky laděný ročník 1486.

A předpověď na příští týden: Z Montrealu se pozvolna začne přisouvat assassinská fronta pod dojmem posledního dílu Tyranny of King Washington. Těšíme se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *