dragoneffect

QFR: Týden čtvrtý

Znovu vám přinášíme nové vydání naší pravidelné fanartové rubriky. V té se opět usídlili asasíni, nintendovské klasiky a tentokrát i jeden portál.

Úlovky pro dnešní díl jsme lovili stejnou měrou v aktualitách jako (pod různými záminkami) v archivech. A nakonec se na poslední chvíli vylily z tumbleru i ty zmíněné assasinské skeče – H2O součástí balení.

Některé obrázky či komentáře můžou obsahovat spoilery.

CaptainBerunov
Sea Ruler | Autor: CaptainBerunov

Přiznáme se rovnou – u Berunov jsme jen trpělivě čekali na záminku, pod kterou bychom sem mohli něco z jejího artu propašovat. Záminka nám den před uzávěrkou dnešního QFR doslova skočila do náruče. I s chobotnicí (takže máme náruč plnou divných slizkých věcí, ale výjimečně to nevadí). Assassin’s Creed IV je ještě hodně daleko, ale Edward Kenway se pomalu ale jistě stává stabilní součástí místního inventáře.

Kimushii
Zelda Collage | Autor: Kimushii

Je to už potřetí, co se Zelda rozlézá fanartovými kruhy v nečekaném množství – původně jsme mysleli, že série něco slaví a nás nikdo nepozval, než jsme usoudili, že se jedná o stabilní jev. Ale i tak se málokdy objeví materiály z pěti her na jednom místě. Poznáte všechny?

ShadeofShinon
…And Justice for All | Autor: ShadeofShinon

Pokémon, stejně jako Zelda, je něco, co se pravděpodobně bude v téhle rubrice vyskytovat pravidelně, protože i po letech inspiruje obrovské množství artu. A zcela upřímně – kdyby nové verze pokémonů vypadaly takhle, rozhodně by méně lidí prskalo nad tím, že vyráží do boje s vanilkovým kornoutem.

Smooshkin
Arturas | Autor: Smooshkin

Že jsou charrové vděčné téma víme už nějakou dobu, ale charrští nekromanti se zase tak často nevidí. GuildWars veteran approves.

Risachantag
Please don’t throw stones at Gentry Turrets | Autor: Risachantag

Když si někdo říká Valve a produkuje hry na platformě Steam, nemůže se divit, že si to někteří fanoušci vyloží doslova. Ale ještě řekněte, že by se vám střet s viktoriánsky způsobným turretem nelíbil. A pokud ne, nabízí Risachantag alternativu v podobě džentlmensky oddanou Escort cube nebo Wheatleyho vláček.

AnaNevesArt
Assassin’s Creed – Tyranny of the King Washington | Autor: AnaNevesArt

Tyranny of King Washington nás v redakci nakonec sice vyloženě nenadchla, ale taky nás vyloženě nevytočila natolik, abychom si neužívali fanartu, který přinesla. A nebylo ho za ty tři měsíce čekání málo. Connorově reputaci u přítomných kreslířek zjevně vysvlečení do půl těla (DLC bonus?) výrazně prospělo. Ale my přeci jen raději vybrali nějakou více přioblečenou verzi.

Alteya
Bioshock Inf | Autor: Alteya

Tenhle kousek jsme chtěli původně přidat už před dvěma týdny (objevil se těsně po uzávěrce prvního, bioshockového QFR), ale nějak se propadla pod nánosem ostatního artu. Rozhodně ale stojí za zmínku i teď, a to i přes fakt, že jsme v Columbii žádné kolibříky nenašli.

AndrewRyanArt
Dragon Effect | Autor: AndrewRyanArt

A jedna pecka na závěr. Přiznáme se bez mučení, u tohohle kousku jsme jen čekali na tu správnou chvíli. Působivý kříženec dvou biowarovských ság sice není nic nového pod sluncem, ale už jenom Normandy-coby-drak za ten pohled stojí. Je jen škoda, že i ve světě Dragon Age zjevně existuje Virmire.

Pokud nám tenhle týden něco dokázal, tak to, že klasiky prostě neumírají. Uvidíme, co přinese ten příští.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *