sunflowers_by_the_orator

QFR: Týden třetí

Již třetí vydání naší pravidelné fanartové rubriky tentokrát přichází o něco později než obvykle, zato s úlovky, které rozhodně stojí za vidění.

Tenhle týden se ze řetězu utrhli především digitální malíři (kteří, co si budeme povídat, hernímu fanartu obecně beztak dominují) a dokázali, že jsou herní série, které i po letech stojí za to kreslit.

Některé obrázky či komentáře můžou obsahovat spoilery.

phospheneart
Skull Kid | Autor: pospheneart

Jako by Skull Kid nebyl dostatečně šílený design sám o sobě, nejen, že máte Majorovu masku jako bonus, ale ještě k tomu se přidává i ne zrovna povzbudivé osvětlení. Jinými slovy, jsou i příjemnější věci, které můžete potkat v noci v temné uličce. A pokud jste nehráli třeba Legend of Zelda: Twilight Princess, tak a) to napravte a b) buďte rádi, že nevíte, co je pod tou maskou.

ningyee7
Windrunner and Treant Protector | Autor: ningyee7

Podle autora začal tenhle kousek jako skica budovy. Jak se z baráku může stát ent netušíme. Zato konečně získáváme odpověď na otázku (kterou si asi nepoložil ani nejzarytější fanoušek DOTA), co mají společného Lyralei a Rooftrellen. Spoustu zelené barvy.

Cryptid-Creations
Day 149. Ekans (30 Minutes) | Autor: Cryptid-Creations

Je mile nečekané, když se uprostřed týdne kresbiček (skutečných a existujících) hadů najednou objeví Ekans. Stará generace pokémonů má zjevně do sebe podstatně víc, než na kolik před patnácti lety vypadala.

speedportraits
Painting Edward Kenway – Assassin’s Creed 4 | Autor: speedportraits

Čtvrtý Assassin’s Creed je ještě hodně daleko, a přesto už od první upoutávky zaplavují internet vlny fanartu. Bude zajímavé sledovat, jak dalece to Edwardovi vydrží i po releasu. Trailery slibují hodně.

darklogik
Link, Reborn | Autor: darklogik

Nebudeme popírat, že některým z nás se dospělejší a temnější verze Linka v Twilight Princess hodně zalíbila. Jak je vidět, rozhodně v tom nejsme sami. S tímhle by rozhodně nebylo na škodu setkat se i tváří v konzoli.

the-Orator
Sunflowers | Autor: the-Orator

Fanartu k Mass Effectu je hodně. Dokonce možná až příliš. Ale kousek od Orator má něco navíc – atmosféru přes rok starou, kterou přinesl třetímu Mass Effectu právě trailer se slunečnicemi („Take Earth Back“ – pamatujete ještě?) Přilétající Reapeři, Země v ohrožení… omluvte mě, udělám si výlet na Normandy.

Khaidu
Exploration | Autor: Khaidu

O zveřejnění Khaiduina guildwarsovského artu už jsme uvažovali tolikrát, že její charrskou rangerku známe skoro až nečekaně důvěrně. Konečně nám vyšla trochu naproti a stvořila aktuální kousek, který navíc kvalitativně rozhodně nesmí zapadnout.

KejaBlank
Connor/Haytham – Any Last Words? | Autor: KejaBlank

A protože už zítra se na nás chystá poslední část Tyranny of King Washington, která mimo jiné hned v úvodu vrhá velkolepou námořní bitku, není od věci si připomenout tenhle starší kousek. Radši se předem vzdejte.

A co přinese příští týden? Další klasiky, nebo se pomalu ale jistě plížící vlna assassinských skečů vylije z tumbleru a vyprodukuje něco velkého? To netušíme. Ale odpověď přineseme za týden, tentokrát už v pravidelném čase.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *