QFR_5

QFR: Týden pátý

Tenhle týden přichází Quest Fanart Roundup později, než by podle všech regulí a teorií měla (i místní redaktoři mají, respektive spíš nemají své dny), ale zato přináší jedny z nejlepších kousků, které se nám ve sbírce zatím sešly.

Opět útočí staří pardálové od Nintenda, ale i exkluzivní tituly konkurence, jak stran XBoxu tak Playstationu, si tentokrát prokousaly cestičku na výsluní.

Některé obrázky či komentáře můžou obsahovat spoilery.

Karbo
Journey | Autor: Karbo

Indie titul Journey od studia ThatGameCompany loni ukázal, že hra může být nádherný umělecký zážitek (soundtrack se nominoval na Grammy a hra sklidila množství cen). Inspirace pro fanart by tak neměla překvapit.

NatashaDSaville
Broken Silence | Autor: NatashaDSaville

I když Boys of Silence nakonec v novém Bioshocku zastávali menší roli, než podle preview měli, a ve hře byli všehovšudy čtyři, zanechali rozhodně dojem (náš recenzent se od té doby vyhýbá mentálním zařízením, aby je náhodou nepotkal).

Azany
Skyrim | Autor: Azany

Fantasy setting? Máme. Khajiit? Jop. Sníh a drsná severská krajina? Jop. Drak? Taky. Nezničitelná krutopřísná herka, která zdolá osmdesátistupňové stoupání? Výborně, to bychom měli. Vítejte ve Skyrimu.

sakimichan
Link | Autor: sakimichan

Sakimichan pravidelně zaujímá místo na předních příčkách žebříčků popularity, ať už nakreslí cokoli. Link (i bez Zeldy) ji ale vynesl ještě o něco výš – nostalgie je tedy jediný fyzikální zákon, který stále ještě bez potíží funguje. V tomhle případě se nedivíme.

TDSpiral
Covenant Remnant | Autor: TDSpiral

Vzhledem k současnému příběhovému vývoji HALO doporučujeme si pořádně prohlédnout, na co budete v příštím díle pravděpodobně velmi rádi střílet. Nebo možná ne. Čert ví, co má Jul ‚Mdama ještě v rukávu… ale fakt tam ti Hunteři musejí být dva? >.>

BlurrDec
Mass Effect: Saren Arterius | Autor: BlurrDec

Je celkem překvapivé, kolik lidí pro samé Reapery zapomnělo na jejich prvního agenta. Přitom Saren Arterius přiměl tolik z nás vztekle nadávat (Virmire s tím bude mít co do činění) a v závěrečném bossfightu prvního Mass Effectu s ním vytřít podlahu s nečekaným potěšením.

Cameli36
Linkenv | Autor: Cameli36

I když jeden Link nám už v galerii trůní, tomuhle kousku se nedalo odolat. Nádherná technika, živé barvy… pohřebiště… dokonce i tu Navi by člověk na chvíli odpu-„HEY LISTEN!“

AskDion
GLaDOS…hanging…in a cave angrily | Autor: AskDion

Oh. It’s YOU.

Der-Reiko
Super Mario Fanart | Autor: Der-Reiko

A stejně jako Link, ani podsaditý italský instalatér Mario ještě podle mnohých nepatří do starého železa. I když si nepamatujeme, že by jeho šlapání po masožravých kytkách kdy vypadalo takhle apokalypticky.

Už teď máme díky pokročilé době (ano, dobře, zodpovědného redaktora poženeme k… nějakému nepříjemnému trestu) po ruce pár kousků pro příští týden a můžeme vám tak slíbit, že se máte na co těšit. Tak zase v pondělí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *