zombies-game15772-img234771

Trailer Summary #1: Ve znamení next-gen launch titulů

Dnes vám představíme další z několika chystaných seriálů Questu a to Weekly Trailer Summary. Každou neděli v 19:00 vám představíme nejzajímavější trailery z uplynulého týdne a vy si tak budete moct být jistí, že s Questem bude vaše portfolio zhlédnutých upoutávek kompletní.

Dead Rising 3: Launch Trailer

Horrorová zombie střílečka Dead Rising 3 patří bezesporu k jednomu z hlavních lákadel nové konzole Xbox One. Absurdní množství krve tříštící z nemrtvých doplňují snad všechny myslitelné druhy zbraní (od mačety po samopal) a skvělý otevřený svět. Hra vyšla ve Spojených státech amerických již v pátek a sbírá solidní hodnocení průměrně mezi 70 – 80 %. Paradoxně je kritizována grafika, která údajně není tak skvělá, jak by se od next-gen hry dalo očekávat, o pořádnou porci kvalitní akce však rozhodně nouze není.

The Banner Saga: Gameplay trailer

Název The Banner Saga vám nejspíše nic říkat nebude, vězte ale, že se jedná o velmi napínavou indie záležitost kombinující prvky RPG a tahové strategie. Příběh je inspirován jednou z vikingských legend a doplní ho nádherná malovaná grafika. V tomto videu se můžete podívat, jak to ve hře bude chodit se zásobováním a titul samotný si zahrajete již v lednu 2014. Mimo PC budou podporovány i počítače s nakousnutým jablíčkem ve znaku.

Crusader Kings II: Sons of Abraham DLC Features Trailer

Kritiky opěvovaná strategie Crusader Kings II se dočkala již pátého rozšíření. Tentokrát nám vývojáři z Paradox Interactive přináší do hry židovské vyznání a točit se bude i kolem křesťanství a islámu. Od těch, jejichž symbolem je Davidova hvězda, si budete muset čas od času půjčit peníze (což středověcí vůdci dělávali), jelikož armády v tomto přídavku výrazně podraží a tím se i celá obtížnost o něco zvedne. Možností bude samozřejmě více a některé z nich můžete vidět i na přiloženém minutu dlouhém traileru.

Ryse Son of Rome: Launch Trailer

Druhým launch trailerem exkluzivky pro Xbox One je více jak dvouminutová upoutávka na fantasticky vypadající akční adventuru Ryse: Son of Rome. Průměrné hodnocení 62 % sice není zrovna uchvacující, i tak se ale jedná o titul, který stojí za to si vyzkoušet, minimálně tedy v případě, že jste příznivcem žánru. Rodina hlavního hrdiny Maria Tita byla povražděna při nájezdu Barbarů a on se jim nyní snaží za každou cenu pomstít. Ok, tuctovka, ale dívá se na to skvěle!

InFamous: Second Son: VGA Trailer

InFamous: Second Son je jedním z velkých taháků Playstation 4. Výtečná akce, podařený příběh nebo komiksová stylizace – to je jen několik důvodů, proč si tuhle záležitost zahrát. Vžijete se do role superhrdiny Delsina, který původně chtěl své schopnosti skrývat, nakonec se mu to však nepodaří. Pohybovat se budete otevřeným světem a budete jej moci využívat opravdu na maximum. Nebudou chybět ani stealth pasáže, kde si na své přijde i dotyková plocha na ovladači Dualshock 4 (slouží k tichému zneškodnění nepřítele). Zkrátka a dobře, na nový InFamous se v redakci opravdu těšíme a dočkáme se již 21. března 2014, exkluzivně pro Playstation 4.

Uncharted 4

Největší radost u fanoušků Sony však bezesporu vyvolal teaser na hru, kterou ti vnímavější a všímavější tušili už od loňského Nového roku – studio Naughty Dog potvrdilo, že na cestě je skutečně nový díl série Uncharted. Trailer se sice čekal až na letošním slavnostním večeru při příležitosti vyhlášení hry roku, ale Sony se rozhodlo zařadit vějičku už na launch event své nové konzole. Tentokrát ovšem naraci neobstarává hlavní hrdina, ale zcela nová, zatím nepojmenovaná postava. Mapa napovídá, že se tentokrát děj bude odehrávat v Indickém oceánu, takže se nejspíš dočkáme lehce afrického ladění, ale víc patrné není. S plnohodnotným trailerem naše redakce odhaduje, že Sony přijde právě na letošních Spike VGA.

Need for Speed: Rivals Launch Trailer

A na závěr si zazávodíme – po několika zklamáních nesoucích v názvu Need for Speed zde opět máme díl, který by mohl sérii navrátit zapomenutou slávu. Městské honičky s policií v autech, jejichž ručička tachometru nezřídka přesahuje 300 km/h, zkrátka má něco do sebe a jistý redaktor Questu by vám mohl potvrdit, jaká zábava to je! Na next-gen konzolích je grafika úchvatná, avšak o skvělou záležitost se jedná i v případě PS3/X360.

Tímto bychom zakončili tento díl nového seriálu shrnující to nejlepší ze 47. týdne roku 2013. Za sedm dní znovu a zůstaňte s Questem!

http://www.youtube.com/watch?v=JgEbqWv6oBk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *