QFR7

QFR #7: Kult pro každý den

Po týdenní odmlce jsme opět zde a v novém čase. Od nynějška se totiž rubrika Quest Fanart Roundup přesouvá z technických důvodů z pondělního poledne na středu. Uvidíme, jak nám tohle nastavení bude vyhovovat.

Původně jsme si hráli s myšlenkou udělat dnešní díl menší speciál, ale jelikož ten nás čeká až za týden, nakonec vyhrála varianta náhodného výběru. A i tentokrát se realizovaly především hry výrazně starší aktuálního letopočtu.

Některé obrázky či komentáře můžou obsahovat spoilery.

Shattered-Earth
I’m Still Waiting for my Turn [The Last of Us] | Autor: Shattered-Earth

Fanart k The Last of Us na nás skáče skoro sám. A zvlášť pěkně ilustrační nemůžeme ignorovat. „Jmenovala se Riley a přišla na řadu první. A pak Tess. A pak i Sam. Já pořád čekám.“

LouiseGoalby
The Okami Brush Gods | Autor: LouiseGoalby

Minule jsme vám přinesli Amaterasu, dnes to bude i se (skoro, dva chybí) všemi ostatními bohy. Koneckonc, pokud jste se zvládli dohrát až na konec, víte sami, že Ammy by se sama nikdy tak daleko nedostala. Schválně, kdo je zvládne vyjmenovat všechny?

radioactivated
CoD: Riley | Autor: radioactivated

Největším lákadlem Call of Duty: Ghosts byl vlčák Riley. A zatímco spousta lidí nenesla zrovna nejlépe, že v samotné hře si ho užijete jen na prvních pár misí a pak už ho v životě neuvidíte (jenom v multiplayeru… a tam ho většinou vidět nechcete), pro jiné byl nejlepší částí celé hry. Pravda, v téhle konkurenci to moc neznamená. Ale na druhou stranu, kolikrát narazíte na fanart ke Call of Duty?

Alteya
Big bad wolf | Autor: Alteya

Zatímco The Walking Dead nechalo minimálně jednoho našeho recenzenta zcela chladným, telltaleovský The Wolf Among Us patří mezi nejsympatičtější novinky letošního roku. Čekání Alteya sice výrazně zpříjemňuje, ale i tak by si druhý díl mohl pospíšit.

Dovahkiir
she’s gone | Autor: Dovahkiir

I nadále se slušný art ke čtvrtým Assassinům musí hledat skoro lupou. Zato předchozí díly i po letech stále válí. I když ani Lucy není zrovna populární téma, rozhodně není špatné si čas od času připomínat, jak že to ten Brotherhood vlastně skončil.

1Rich1
Morrowind Tribute | Autor: 1Rich1

Je to už deset let, co se někteří z nás s nadšením proháněli po Vvardenfellu na hřbetech neskutečně hnusných silt striderů. Khajiitové a argoniani tehdy chodili jako nakopnutí, mágové padali z nebe a na Solstheimu se proháněli vlkodlaci, kteří neměli totálně zmršenou mechaniku… Morrowind měl kouzlo, které ani Oblivion, ani Skyrim prostě zpět přivést nedokázaly.

NillaKiwi
Duskull | Autor: NillaKiwi

Ať vybíráme fanart na jakýkoli týden, můžeme se spolehnout na to, že se k němu budeme probírat záplavou Pokémonů. Na druhou stranu, Halloween jsme prošvihli, hororových obrázků taky moc nepostujeme… A pokud vám nestačí Duskull, ještě je tu Sableye.

A to je dnes vše, přátelé. Na každý den jedna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *