Moebius_BlueWallpaper_1900x1200

Trailer Summary #2: Slabší týden v silném období

Máme za sebou další týden a tudíž je zde i nový díl seriálu Weekly Trailers Summary vycházejícího na Questu každou neděli v 19:00. Nakolik je předvánoční období obvykle co se týče her velmi dobré, tento týden patřil mezi ty slabší.

Přesto se nám však podařilo vyhmátnout pětici zajímavých trailerů. Tady jsou:

Animal Crossing: New Leaf Christmas Trailer

Animal Crossing je oddechová sandboxová hra pro Nintendo 2DS/3DS. Nové video nás láká na vánoční události v herním městečku. Budete moci hrát za sněhuláka, nakoupit si nové oblečení nebo pomoct Santovi s roznášením darů po městě. Titul vyšel 9. června letošního roku a kritikou byl velmi oslavován pro svou originalitu a chytlavou hratelnost. Dostupný je pro všechny xDS handheldy od Nintenda.

Assassin’s Creed: Pirates Gameplay Trailer

Assassin’s Creed 4: Black Flag není jediným dílem této slavné série, který v letošním roce vyjde. Na naše telefony s iOS a Androidem se totiž chystá také díl s podtitulem Pirates, který se bude zaměřovat především na námořní bitvy. Soudě podle traileru se bude jednat o skvělou podívanou, zdali i zábavnou je však v tuto chvíli otázka. Assassin’s Creed: Pirates vychází na Android a iOS již 5. prosince a my se na tuto záležitost posléze podíváme podrobněji v rámci recenze.

Ys: Memories of Celceta Launch Trailer

Nadějně vypadající japonské akční RPG Ys: Memories of Celceta vyšlo v Japonsku již v létě minulého roku, 26. listopadu však zavítalo i na pulty amerických obchodů a počátkem roku 2014 bychom se měli dočkat i v Evropě. Hra samotná se vyznačuje naprosto tradiční japonskou „anime“ grafikou a příznivci mangy či animovaných seriálů ze Země vycházejícího slunce se mají nač těšit. Doplňme jen, že se jedná o exkluzivku pro Playstation Vita.

Saints Row 4: Elements of Destruction DLC Launch Trailer

Před třemi dny vyšlo nové rozšíření pro naprosto šílenou hru v podobě Saints Row 4. A hádejte co – je naproto šílené. Elements of Destruction nabídne několik nových zbraní, které využívají nadpřirozených sil a zdvojnásobí již tak abnormálně vysoký počet explozí v ulicích města Stillwater. Vývojáři tak poznámky k překombinovanosti hry jednoduše ignorují a nový přídavek této skutečnosti jen a jen pomůže. Je to dobře nebo ne? To už budeme muset nechat na fanoušcích této potrhlé série.

Jane Jensen’s Moebius: Story trailer

Pokud název hry slyšíte poprvé, nejste v tom sami. Jane Jensen’s Moebius je však fantasticky vypadající thriller adventura se zajímavým detektivním příběhem, který vypráví o muži jménem Malachi Rector. Ten měl na Manhattanu obchod s antickými předměty, avšak jednoho dne mu je zničen. Jistý milionář ho následně najme, aby vyřešil sérii několika událostí a dopodrobna je zdokumentoval, což mu vzhledem k jeho bývalému povolání a koníčku nedělá nejmenší problém. Tedy, alespoň zpočátku. Novinka vyjde během první poloviny roku 2014 na PC, MAC, Linux, iOS a Android.

Tímto ukončujeme dnešní díl seriálu a za 168 hodin opět na stejném místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *