gran-turismo-6-egamer-6

Trailer Summary #3: Pořádná nálož trailerů

Minulý týden jsme si stěžovali na nedostatek dobrých trailerů a pořádně se nám to vymstilo – letošní týden je totiž narvaný doslova k prasknutí. Na videích se nám ukazují tituly tak zvučných jmen jako třeba Zaklínač 3, Tomb Raider nebo Borderlands. A to rozhodně není vše! Nuže, pojďme do toho.

Game of Thrones: World Premiere Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=4sd0KWkplHA

Starší tituly ze světa Game of Thrones nepatří mezi kdovíjak špičkové hry, což platí zejména o nepříliš vydařeném Game of Thrones RPG. Neslavná pověst by se však mohla změnit s příchodem nově oznámeného titulu vyvíjeného studiem Telltale Games, které má za sebou již spoustu povedených titulů jako například sérii Sam and Max. Na videu samotném toho příliš vidět není, dá se ale očekávat, že se brzy dočkáme další, a tentokrát už zajímavější ukázky.

The Witcher 3: Wild Hunt – Gameplay Trailer

http://www.youtube.com/watch?v=rT3Vr4bP9Jc

Nový Zaklínač patří mezi nejočekávanější tituly příštího roku a veškeré nové informace, screenshoty a trailery jen zvyšují již tak ohromný hype nesoucí se se třetím dílem skvělé RPG série. Trailer odhalený na vyhlašování cen VGX ukazuje záběry drancované vesnice doplněné vyprávěním, načež následně navazuje další pohled do otevřeného světa hry. Zaklínač 3 polského studia CD Projekt RED vyjde údajně někdy v roce 2014, přesnější termín však zatím není znám.

Gran Turismo 6: Launch Trailer

Tahle závodní pecka po letech čekání konečně vychází exkluzivně na Playstation 3 a téměř pětiminutový launch trailer ukazuje jen malou část toho, na co se můžeme těšit. Přes 1200 aut a třicet realistických tratí – to je bilance Gran Turisma 6. Připočtěte realistický jízdní model nebo propracované kariérní režimy a je jasné, že pokud jste milovník závodění, těch 1300 Kč za to rozhodně stojí!

South Park: The Stick of Truth – World Premiere VGX Trailer

O novince ze světa South Parku jsme se mohli dočíst již nějaký ten pátek zpátky, na VGX byl však odhalen nový trailer a i ten nám jasně dává najevo, nakolik potrhlá tahle věc bude. Kdo zná seriál, je doma. Hromada fekálního humoru doplněná o nějakou tu satiru a dějová linka parodující tradiční dobrodružné příběhy. Na tohle se opravdu nelze netěšit!

Thief: VGX World Premiere Trailer

Na restart série Thief čekají fanoušci již pěknou řádku let, soudě podle posledního traileru se ale vskutku mají na co těšit. Fantastická stealth akce v prostředí tajemného středověkého města bude v kombinaci s vydařenou grafikou a pravděpodobně i poutavým příběhem velkým důvodem, proč zasednout před svou konzoli a neopomeňte ani trailer samotný. Titul vyjde na starou i novou generaci konzolí v únoru 2014.

Titanfall: Stryder/Ogre Trailer

Dva nové trailery na velmi očekávanou akční řežbu Titanfall se světu poprvé ukázaly na předávání cen VGX. Oba jsou vlastně reklamou herní společnosti vyrábějící roboty, tudíž vás velmi pěkně uvedou do herního světa a zároveň se i něco nového dozvíte. Titanfall vyjde v Evropě 13. břenza 2014 na Xbox 360, Xbox One a PC.

Tomb Raider: Announce Trailer

Série Tomb Raider se po restartu stala trochu jinou hrou – nyní sází na mnohem realističtější notu a soudě podle hodnocení to bylo rozhodnutí správné, jelikož Tomb Raider 2013 kritika přijala jako skvělý akční titul. Na VGX byl odhalen trailer lákající na pokračování, které již vyjde pro next-gen konzole a tak se můžeme těšit na velmi vydařenou grafickou stránku věci. Jak to vše dopadne si zatím netroufáme tvrdit, soudě podle traileru bychom se ale mohli dočkat další parádní hry nesoucí slůvka „Tomb Raider“ v názvu.

Tales From the Borderlands Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=RPUKNDB82UQ

Když už jsme Telltale Games začali, tak jimi také skončíme. Poslední dnes jmenovaný trailer nás láká na novou hru ze světa Borderlands, který budou vývojáři z Telltale Games a Gearbox Software vydávat po epizodách, což bývalo u některých jejich starších her tradicí. Opět se můžeme těšit na pěknou komiksovou stylizaci a očekáváme i soundtrack kvalitní alespoň tak jako u předchozích dílů. Jsme opravdu zvědaví na práci scénáristů, jelikož právě scénař byl vždy jednou z ohromných předností Borderlands. Inteligentní humor a skvěle vymyšlené charaktery jsou jedním z pilířů série a doufejme, že tomu tak bude i nadále.

To by bylo pro dnešek vše a doufejme, že se nám i příště sejde tak hojný počet skvělých trailerů, byť o tom již trochu pochybujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *